Onat Mobilya

Hakkımızda

Mobilya sektörüne 1986 senesinde başlayan ONAT MOBİLYA firmamız mobilya da değişim ve gelişim anlayışı ile hareket noktasını oluşturmuştur. Gelişen teknolojik yeniliklere ayak uydurmayı ilke edinerek, mobilya sektörünün aranan yüzü olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Tamamen ücretsiz olarak sunduğumuz mimari destek olanağı ile istek ve arzuların en özel şekilde yansıtıldığı projelerimizin her aşamasında yoğun ilgi ile hizmet vermekteyiz. Yılların getirisi engin tecrübeyi projelendirmenin her aşamasında uygulamaktayız. Yurtdışında bir çok ülkeye benzersiz mobilya tasarımlarımızı ihracatını gerçekleştirmekteyiz.

Mobilya seçiminden uygulamasına ve uygulama sonrasında da teknik ve mimari tüm desteği sunmaya devam eden ONAT MOBİLYA ekibinin projelerinde konfordan estetiğe, modern mobilya anlayışından lüx mobilya tasarımlarına kadar her bir persfektifi mobilyalarınızın her dokusunda görebilirsiniz. 

1

İNCELEME

Bize form yolu ile ulaştıktan sonra onayımız dahiyle planlamalara beraber başlıyoruz..

2

PLANLAMA

Projenin gidişatı hakkında planlama yaparak, sizin için en iyi olanı tartışıyoruz..

3

TASARIM

Projenin planlaması tamamlandıktan sonra tasarımızı size sunuyoruz !

Detaylı Çizim

Detaylı Çizim

İç mimarlarımız ile hayalinizdeki projeyi çizelim. Sizlere ücretsiz mimari destek hizmeti veriyoruz. Uygulamaya geçmeden önce yaşam alanınızı birebir görün.

Üretim

Üretim

Ücretsiz Mimari Desteğin neticesinde oluşan Mobilya Modellerini, etkin üretim tekniklerini kullanarak Modern ve Şık bir anlayışla hareket ederek üretiyoruz.

Uygulama

Uygulama

Üretim aşamasından geçen Mobilya ve tamamlayıcı ürünler projeye uygun olarak yaşam alanlarınıza uygulanmaktadır. Size de keyfini sürmek kalıyor.

Ücretsiz mimari destek için

ONAT MOBİLYA ekibi olarak mobilya gereksinimleriniz ışığında tamamen ücretsiz mimari destek sunmaktayız.